vyhledávání

e.shop

Jak to u nás chodí

Porozhlédněte se u nás

Podoba internetových stránek Domu knihy Portal vychází ze spojení kamenného knihkupectví s virtuálním online knihkupectvím. 

V modrém "záhlaví" jsou jednotlivá oddělení Domu knihy Portal. V každém oddělení je uveden přehled kategorií, které zde najdete, přehled nových titulů v knihkupectví a výběr nakladatelství, jejichž produkce se v daném oddělení nachází.

Dům knihy Portal však není pouze knihkupectví - (téměř) pod jednou střechou zde spolu s knihkupectvím sídlí i trafika, antikvariát, Galerie a Cafe Portal, a na každém kroku má návštěvník možnost prohlédnout si kresby, malby a keramické objekty ze sbírky Nadace Portal pro umění Idy, Vladislava a Bety Vaculkových.

Informace o aktuálním dění v Domu knihy Portal - autorská čtení a autogramiády, vernisáže, program Cafe Portal - najdete na úvodní stránce.

Levý sloupec je věnován "virtuálnímu" Portalu - je zde k dispozici fulltextové vyhledávání spolu se třemi databázemi, ve kterým je možné hledat, košík spolu s vybranými body nápovědy týkajícími se nákupu u nás, a prostor pro přihlášení můj portal (resp. možnost se registrovat a požádat o zaslání zapomenutého hesla).

Rychlé fulltextové vyhledávání umožňuje hledat daný pojem bez ohledu na to, v jakém kontextu se vyskytuje. Podrobnosti o tom, jak hledat (v jakém formátu zadávat hledaný pojem apod.) viz nápověda.

Chcete-li hledání omezit na určitou oblast, jsou zde k dispozici tři - hledání v rámci kategorií/druhu zboží, v databázi osob (autor/ka, překladatel/ka, ilustrátor/ka nebo osoba bez bližšího zařazení) a nakladatelství.

Rychlý přesun zpět na vyšší úroveň umožňuje navigační řádek v záhlaví stránek.

V zápatí stránek jsou uvedeny kontakty, otevírací doba knihkupectví a kavárny a důležité odkazy.

přidat informaci o blogu

Dům knihy PORTAL (DkP)
Masarykovo nám. 35
Uherské Hradiště 686 01
tel: 572 540 232
e-mail: dum-knihy@portal.uh.cz
Cafe Portal (ve 2. patře DkP)
otevírací doba
po - pá 8.00 - 19.00
so 8.00 - 13.00
ne zavřeno
Realizace Dat • systém Windmill 4.0