vyhledávání

e.shop

Registrace a přihlášení

Registrovat se nebo neregistrovat?

Otázku položenou v titulku si dříve či později musí zodpovědět každý návštěvník internetového obchodu, z něhož se má vzápětí stát zákazník, tzn. návštěvník, který chce v uvedeném obchodě nakoupit. My toto rozhodnutí necháme na Vás - nakoupit u nás můžete jako registrovaný zákazník i bez registrace.

Neregistrovaný zákazník

- dodací a fakturační údaje zadáváte během objednávání, při každé nové objednávce je třeba údaje zadat znovu;

- stav objednávky můžete sledovat pomocí odkazu zaslaného v e-mailu s výpisem objednávky (odkaz zůstává aktivní i po vyřízení objednávky);

Registrovaný zákazník

- během první objednávky zadáte dodací, případně fakturační adresu, která resp. které se automaticky doplní při příští objednávce (za předpokladu, že objednáváte jako přihlášený registrovaný zákazník);

- jako registrovaný uživatel máte k dispozici službu můj portal, která Vám umožňuje mít přehled o dosavadních i aktuálních objednávkách, psát recenze a získávat za ně slevové kupony, můžete si zde ukládat informace o zajímavých titulech.

Jak se registrovat

Registrací se zde rozumí jednorázové zadání přístupových informací, pomocí nichž se při dalších návštěvách našich stránek můžete přihlásit a využívat tak službu můj portal.

Po kliknutí na odkaz VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET se zobrazí formulář, ve kterém vyplníte svou e-mailovou adresu, zvolíte si heslo (minimálně 4 znaky) a zadáte své jméno, případně další informace (název firmy, telefonní číslo a další - vyplnění těchto údajů je volitelné). Po odeslání formuláře Vám na uvedenou e-mailovou adresu bude zaslána zpráva s odkazem. Kliknutím na odkaz svou registraci potvrdíte a můžete se přihlásit zadáním přihlašovacího jména (Vaše e-mailová adresa) a hesla a začít používat službu můj portal.

Ochrana osobních údajů

Vaše osobní informace shromažďujeme pouze za účelem vyřízení Vašich objednávek a neposkytujeme je třetím stranám.

Poskytnutím osobních informací souhlasíte s jejich shromažďováním a používáním za účelem vyřizování Vašich objednávek v našem internetovém obchodě.

S Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem 101/200 Sb. o ochraně informací.

Zrušení registrace

Registraci je možné na základě písemné žádosti zrušit. Po zrušení registrace zůstanou zachovány odkazy na Vaše provedené objednávky, veškeré další informace (Můj seznam, Můj profil, Mé komentáře) již nebudou dostupné.

Vymazání osobních údajů je možné v případě, že jste se zatím pouze registrovali. Pokud jste již u nás nakoupili, jsou Vaše osobní informace obsaženy v dokumentech vztahujících se k objednávce.

Přihlášení a odhlášení

Pro aktivaci služby MŮJ PORTAL je třeba přihlásit se zadáním přihlašovacího jména (Vaše e-mailová adresa) a hesla. V případě, že jste heslo zapomněl/a, kliknutím na odkaz se zobrazí stránka, kde zadáte Váš e-mail uvedený při registraci a na něj Vám zašleme heslo.

Odhlášení před odchodem z našich stránek doporučujeme v případě, že sdílíte počítač s dalšími osobami. 

Dům knihy PORTAL (DkP)
Masarykovo nám. 35
Uherské Hradiště 686 01
tel: 572 540 232
e-mail: dum-knihy@portal.uh.cz
Cafe Portal (ve 2. patře DkP)
otevírací doba
po - pá 8.00 - 19.00
so 8.00 - 13.00
ne zavřeno
Realizace Dat • systém Windmill 4.0